Wyślij wiadomość
Guangzhou Hengchao Automation Technology Co., LTD
Dom >
Guangzhou Hengchao Automation Technology Co., LTD profil firmy

Guangzhou Hengchao Automation Technology Co., LTD

Specjalista ds. dostaw urządzeń automatyki
Zwolennik Przemysłu 4.0
„Bezpieczeństwo”, „Innowacyjność”, „Niezawodność”, „Stabilność”

Przedsiębiorstwo high-tech specjalizujące się w badaniach i rozwoju oraz produkcji urządzeń automatyki przemysłowej. Z zespołami badawczo-rozwojowymi, produkcyjnymi, sprzedażowymi i posprzedażnymi.
  • Chiny Guangzhou Hengchao Automation Technology Co., LTD profil firmy
  • Chiny Guangzhou Hengchao Automation Technology Co., LTD profil firmy
  • Chiny Guangzhou Hengchao Automation Technology Co., LTD profil firmy
  • Chiny Guangzhou Hengchao Automation Technology Co., LTD profil firmy
  • Chiny Guangzhou Hengchao Automation Technology Co., LTD profil firmy
  • Chiny Guangzhou Hengchao Automation Technology Co., LTD profil firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Zachodnia Europa , Wschodnia Europa , Azji wschodniej , Azja Południowo-Wschodnia , Bliski Wschód , Afryka , Oceania , Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent , Eksporter
Marki: Heng Chao
Ilość pracowników: 30~100
Coroczne wyprzedaże: 4000000-6000000
Rok założenia: 2007
Eksport szt: 90% - 100%
obsługiwanych klientów: Customizable
Wstęp

Heng Chao Automation koncentruje się na naszej branży


Specjalizujemy się w badaniach i rozwoju filtrów samochodowych, filtrów domowych, maszyn do klejenia pierścieni uszczelniających i urządzeń do automatyzacji formowania wtryskowego, a także możemy dostosować niestandardowe maszyny i urządzenia dla różnych branż zgodnie z wymaganiami klientów i dostarczać kompletne rozwiązania.


Obecnie z powodzeniem opracowaliśmy urządzenia dla przemysłu filtracyjnego, takie jak czterostronna zawijarka gąbkowa do filtrów powietrza oczyszczaczy, dwustronna zawijarka do wkładów filtrów samochodowych, czarna kartonowa zawijarka do ramek filtrów , maszyna dozująca, maszyna pakująca itp.;

 

Do formowania wtryskowego, takich jak maszyna do cięcia laserem wtryskowym, maszyna do cięcia na gorąco z filtrem, automatyczna maszyna do cięcia produktów wału prasy itp .;Posiadamy jedyną maszynę na świecie, która zajmuje tylko 6 sekund, aby wyprodukować 16 pierścieni uszczelniających, z dzienną wydajnością 200 000 pasków lub więcej.

 

Dzięki zaletom dobrej jakości i wysokiej wydajności, automatycznego ładowania, automatycznego cięcia i klejenia oraz automatycznego rozładowywania, nasze maszyny pomagają klientom zaoszczędzić koszty pracy, poprawić wydajność i jakość przetwarzania oraz zwiększyć korzyści dla firmy.


Inne niestandardowe rodzaje urządzeń obejmują automatyczne maszyny do blokowania śrub, automatyczne wiertarki, roboty pięcioosiowe, automatyczne maszyny do zdejmowania izolacji z drutu, automatyczne maszyny do lutowania drutu, automatyczne maszyny do pakowania drutu, automatyczne maszyny do cięcia i cięcia stępek aluminiowych, odlewy ciśnieniowe ze stopów aluminium roboty, maszyny do formowania wtryskowego itp.

Usługa

Zapewniamy klientom pełen zakres obsługi posprzedażnej i 24-godzinne telefoniczne wsparcie techniczne, aby rozwiązać wszystkie problemy napotkane podczas użytkowania przez klientów;
Jeśli nasi klienci napotkają awarię sprzętu, której nie da się rozwiązać drogą telefoniczną, wysłanie kogoś do naprawy sprzętu zajmuje 24-36 godzin w zależności od odległości.

Nasz sprzęt posiada bezpłatną gwarancję na okres jednego roku, w okresie gwarancyjnym jesteśmy odpowiedzialni za bezpłatną naprawę.
Jeśli klienci nie obsługują sprzętu zgodnie z instrukcją obsługi, złe zarządzanie konserwacją na linii produkcyjnej, uszkodzenia spowodowane przez człowieka, zużywające się części, czynniki siły wyższej i inne problemy niezwiązane z jakością, sytuacje te nie są objęte gwarancją, konserwacja pobierze rozsądną opłatę.
Po wygaśnięciu okresu gwarancyjnego będziemy nadal zapewniać obszerną pomoc techniczną w zakresie sprzętu i oprogramowania oraz dożywotnią konserwację, a koszty będą naliczane odpowiednio w zależności od rzeczywistej sytuacji.

Chiny Guangzhou Hengchao Automation Technology Co., LTD profil firmy 0

Historia

Nasz założyciel, pan P, zawsze chciał dostosować własną maszynę do produkcji filtrów, przeszukał cały rynek, ale nikt nie spełnił jego potrzeb.
W tym momencie znalazł go inny założyciel, Mr. H., który wykorzystał swoje silne zdolności projektowe i badawczo-rozwojowe, aby pomóc mu w stworzeniu idealnego rozwiązania i udało mu się stworzyć idealną maszynę i wyprodukować wymagane filtry.
Myśleli: „Musi być o wiele więcej ludzi takich jak my, którzy cierpią z powodu braku możliwości znalezienia dostawcy, który mógłby wspierać badania i rozwój oraz dostosowywanie”, więc założyli firmę Heng Chao, zajmującą się dostarczaniem maszyn do produkcji filtrów i maszyn do produkcji uszczelnień tym, którzy ich potrzebują, a także ustalają swoje cele na dłuższą metę, w przyszłości więcej maszyn opracowanych przez Heng Chao trafi na rynek i na świat.

Chiny Guangzhou Hengchao Automation Technology Co., LTD profil firmy 0

Nasz zespół

Posiadamy profesjonalny zespół ds. Badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży i obsługi posprzedażnej, który zapewnia klientom wysokowydajny, wysokiej jakości, zaawansowany technologicznie sprzęt i usługi automatyzacji.

Fabryka ma mocny r & D zespół,mocny techniczny siła,kompletny produkcja baza I doświadczony zespół ds. marketingu.

Chiny Guangzhou Hengchao Automation Technology Co., LTD profil firmy 0

Chiny Guangzhou Hengchao Automation Technology Co., LTD profil firmy 1

Skontaktuj się z nami w dowolnym momencie

86--18877588168
Nr 23 Yongfeng Road, wioska Yongshan, miasto Shiqi, dystrykt Panyu, Guangzhou
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas