Guangzhou Hengchao Automation Technology Co., LTD

  • Chiny Guangzhou Hengchao Automation Technology Co., LTD profil firmy
  • Chiny Guangzhou Hengchao Automation Technology Co., LTD profil firmy
  • Chiny Guangzhou Hengchao Automation Technology Co., LTD profil firmy
  • Chiny Guangzhou Hengchao Automation Technology Co., LTD profil firmy
  • Chiny Guangzhou Hengchao Automation Technology Co., LTD profil firmy
  • Chiny Guangzhou Hengchao Automation Technology Co., LTD profil firmy
Rynek Główny Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności Producent, Eksporter
marki Heng Chao
Ilość pracowników 30~100
Coroczne wyprzedaże 4000000-6000000
Rok założenia 2007
pc Export 90% - 100%

Wprowadzenie

Heng Chao Automation koncentruje się na naszej branży


Specjalizujemy się w badaniach i rozwoju filtrów samochodowych, filtrów domowych, maszyn do klejenia pierścieni uszczelniających i urządzeń do automatyzacji formowania wtryskowego, a także możemy dostosować niestandardowe maszyny i urządzenia dla różnych branż zgodnie z wymaganiami klientów i dostarczać kompletne rozwiązania.


Obecnie z powodzeniem opracowaliśmy urządzenia dla przemysłu filtracyjnego, takie jak czterostronna zawijarka gąbkowa do filtrów powietrza oczyszczaczy, dwustronna zawijarka do wkładów filtrów samochodowych, czarna kartonowa zawijarka do ramek filtrów , maszyna dozująca, maszyna pakująca itp.;

 

Do formowania wtryskowego, takich jak maszyna do cięcia laserem wtryskowym, maszyna do cięcia na gorąco z filtrem, automatyczna maszyna do cięcia produktów wału prasy itp .;Posiadamy jedyną maszynę na świecie, która zajmuje tylko 6 sekund, aby wyprodukować 16 pierścieni uszczelniających, z dzienną wydajnością 200 000 pasków lub więcej.

 

Dzięki zaletom dobrej jakości i wysokiej wydajności, automatycznego ładowania, automatycznego cięcia i klejenia oraz automatycznego rozładowywania, nasze maszyny pomagają klientom zaoszczędzić koszty pracy, poprawić wydajność i jakość przetwarzania oraz zwiększyć korzyści dla firmy.


Inne niestandardowe rodzaje urządzeń obejmują automatyczne maszyny do blokowania śrub, automatyczne wiertarki, roboty pięcioosiowe, automatyczne maszyny do zdejmowania izolacji z drutu, automatyczne maszyny do lutowania drutu, automatyczne maszyny do pakowania drutu, automatyczne maszyny do cięcia i cięcia stępek aluminiowych, odlewy ciśnieniowe ze stopów aluminium roboty, maszyny do formowania wtryskowego itp.

Historia

Nasz założyciel, pan P, zawsze chciał dostosować własną maszynę do produkcji filtrów, przeszukał cały rynek, ale nikt nie spełnił jego potrzeb.
W tym momencie znalazł go inny założyciel, Mr. H., który wykorzystał swoje silne zdolności projektowe i badawczo-rozwojowe, aby pomóc mu w stworzeniu idealnego rozwiązania i udało mu się stworzyć idealną maszynę i wyprodukować wymagane filtry.
Pomyśleli: „Musi być o wiele więcej ludzi takich jak my, którzy cierpią z powodu niemożności znalezienia dostawcy, który mógłby wesprzeć badania i rozwój oraz dostosowanie”, więc założyli firmę Heng Chao, zajmującą się dostarczaniem maszyn do produkcji filtrów i maszyn do produkcji uszczelnień tym, którzy ich potrzebują, a także stawiają sobie cele na dłuższą metę, w przyszłości na rynku iw świecie pojawi się więcej maszyn opracowanych przez Heng Chao.

Usługa

Zapewniamy klientom pełen zakres obsługi posprzedażnej i 24-godzinne telefoniczne wsparcie techniczne, aby rozwiązać wszystkie problemy napotkane podczas użytkowania przez klientów;
Jeśli nasi klienci napotkają awarię sprzętu, której nie da się rozwiązać drogą telefoniczną, wysłanie kogoś do naprawy sprzętu zajmuje 24-36 godzin w zależności od odległości.

Nasz sprzęt posiada bezpłatną gwarancję na okres jednego roku, w okresie gwarancyjnym jesteśmy odpowiedzialni za bezpłatną naprawę.
Jeśli klienci nie obsługują sprzętu zgodnie z instrukcją obsługi, złe zarządzanie konserwacją na linii produkcyjnej, uszkodzenia spowodowane przez człowieka, zużywające się części, czynniki siły wyższej i inne problemy niezwiązane z jakością, sytuacje te nie mieszczą się w zakresie gwarancji, konserwacja pobierze rozsądną opłatę.
Po wygaśnięciu okresu gwarancyjnego będziemy nadal zapewniać obszerną pomoc techniczną w zakresie sprzętu i oprogramowania oraz dożywotnią konserwację, a koszty będą naliczane odpowiednio w zależności od rzeczywistej sytuacji.

Nasz zespół

Posiadamy profesjonalny zespół ds. Badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży i obsługi posprzedażnej, który zapewnia klientom wysokowydajny, wysokiej jakości, zaawansowany technologicznie sprzęt i usługi automatyzacji.

Fabryka ma mocny r & D zespół,mocny techniczny siła,kompletny produkcja baza I doświadczony zespół ds. marketingu.

Chiny Guangzhou Hengchao Automation Technology Co., LTD profil firmy 0

Zostaw wiadomość